Slide
Anasayfa » Markalar » SSB

SSB

SSB, Amerikan Ritbearing Corp. frimasının üretim kanadıdır. 1987 yılından bu yana gerek standart gerek özel tasarım (custom) İnce Kesit Rulmanların üretimi konusunda uzmanlaşmışlardır.

Akar Rulman – SSB iş birliği ise, yakın zamanda katlanarak artan metrik İnce Kesit Rulman talebine; efektif maliyetli ve seri çözümler üretme arayışından meydana gelmiştir. Bu ürünler, yüksek hassasiyetin ve verimli tasarımın gerektiği uygulamalar için vazgeçilmez hale bürünmüştür. Globalde bu ürün grubunda inç ölçü ürünler çok daha yaygındır ve dolayısıyla metrik ölçü ince kesit rulmanlar, butik ve erişimi zor ürünler haline gelmiştir. Biz ise Akar Rulman olarak Avrupa’da ve ülkemizde modernleşen tasarımlarda metrik ölçü kullanımının yaygınlaştığını tespit edip, birçok önemli aplikasyonda tercih edilmek üzere güvenilir bir çözüm ortağı arayışına girdik. 

Global üreticilerin; sınırları zorlayan teslim süreleri ve kısıtlayıcı minimum sipariş adetlerine nazaran, oldukça esnek tedarik çözümleri ve de mühendislik desteği sunan SSB, bizler ve kullanıcılarımız için taze bir soluk olmuştur. Akar Rulman SSB ortaklığında bugün, ülkemizin birçok önde gelen projesini başarıya kavuşturmuş olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. SSB’nin Türkiye resmi temsilcisi olan Akar Rulman, tüm Metrik İnce Kesit Rulman gereksinimlerine eşsiz çözümler üretmektedir.

Sorularınız için HEMEN İletişime geçin.

(0216) 527 44 34

Kataloglar

Ürünlerimizin, markalarımızın ve rulman çözümlerimizin detaylı kataloglarına katalog sayfamızdan erişebilirsiniz.