Slide
Anasayfa » Markalar » UNIBAL

UNIBAL

1950’lerden bu yana faaliyetlerini sürdüren UNIBAL markası günümüzde RBC Fransa çatısı altında faaliyetlerine devam etmektedir. UNIBAL, Mafsallar, Küresel Rulmanlar ve daha birçok süspansiyon ürünleri alanlarında uzmanlaşmıştır.

Bugün dünyada hemen hemen tüm endüstriyel üreticiler; mafsal, rotil ve küresel rulmanlar üretme imkânına sahip olabilir. Ancak burada UNIBAL’in kullanıcılarına sunduğu eşsiz avantaj, vazgeçilmez kalite anlayışlarıdır. İsviçre menşeli bu üreticimiz aynı zamanda alternatiflerinden farklı olarak minyatür çaplı (İç çapları 2mm’den başlayan) ürünler üretebilme yetisine de sahiptir. Daha da önemlisi, tamamen proje bazlı özel ürün tasarımı ve seri üretim aşamalarını devam ettirebilme kabiliyetleridir. Bu karakteristik yeti, çoğu zaman çözümsüz gibi gözüken proje engellerini, verimli bir şekilde çözümlendirmeye imkân sağlar. İşte tam olarak bu yüzden, UNIBAL’ın Türkiye distribütörlüğünü yapabilmek Akar Rulman için çok önemlidir. Bizim de anlayışımızla örtüşen, “sıradanın dışına” kolaylıkla çıkabilen bu köklü markayla birlikte günümüze kadar birçok önemli projede yer almış bulunuyoruz.

Tüm bunların yanı sıra UNIBAL motor sporları gereksinimleri için, Formula 1’den WRC Ralli otomobillerinin süspansiyon elementlerini üretmektedir. Eşzamanlı olarak dünyanın en yüksek kontrol gereksinimlerine sahip olan havacılık sektöründe de en kritik noktalarda yine UNIBAL, ilk tercihler arasında yer alır. Akar Rulman – UNIBAL ortaklığı ile bu Mafsallar, Rotiller ve Küresel Rulmanlar; en talep kâr uygulamalara meydan okumaya hazırlar!

 Motor sporları konusunda Formula 1 e kadar güvenli tercih olmuştur. Eşzamanlı olarak dünyanın en yüksek kontrol gereksinimine sahip havacılık sektöründe de en kritik noktalarda bile UNIBAL ilk tercihler arasında yer almaktadır.

Sorularınız için HEMEN İletişime geçin.

(0216) 527 44 34

Kataloglar

Ürünlerimizin, markalarımızın ve rulman çözümlerimizin detaylı kataloglarına katalog sayfamızdan erişebilirsiniz.