Slide
Anasayfa » Faaliyet Alanları » Madencilik Ve İşletme

Madencilik Ve İşletme

İnsan ve toplum hayatında vazgeçilmez bir yer tutan “Madencilik” sektörü, tarih boyunca gelişmiş ülkelerin sahip oldukları teknoloji ve refah düzeyine ulaşmalarında en etkin rol oynayan faktörlerden biri olmuştur.

Madencilik, toplumların hammadde ihtiyaçlarını sağlayan temel üretim alanlarından biri konumundadır.

Sektör, gerek ekonomiye doğrudan yaptığı katkılar, gerekse ekonominin diğer alanlarına, özellikle imalat sektörüne sağladığı girdiler nedeniyle özel bir öneme sahiptir.

Rulman gereksinimi de madencilik sektörünün majör ihtiyaçlarındandır. Bu nedenle şirketimiz madencilik teknolojilerinin gereksinimleri doğrultusunda hizmetler sunmakta, ülkemizin ciddi madencilik kuruluşları için direkt ve endirekt tedarikçi olarak çalışmalar yürütmektedir.

Sektörün zorlu çalışma koşulları ve de bu şartlara rağmen uzun ömür ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına en doğru seçenekleri oluşturmaktayız.

Yüksek toleranslı, yüksek vibrasyona dayanıklı kırıcı rulmanları, konveyör rulmanları, elektrik izolasyonlu motor rulmanları, büyük çaplı ve ağır yüke dayanıklı metrik ve inch seri rulmanlar, sektörel olarak kullanılan iş makina rulmanları, özel ve ağır yüke dayanıklı  bakım gerektirmeyen burçlar, ekstra sıyırıcılı yüksek izolasyon sağlayan lineer kızaklar, sıvı ve hava soğutmalı rulman yatakları sektöre sunabildiğimiz ürünlerden bazılarıdır.

 

Sorularınız için HEMEN İletişime geçin.

(0216) 527 44 34