Slide
Anasayfa » Markalar » SMALLEY

SMALLEY

SMALLEY, butik ürün gamına rağmen 100 yılı aşan tecrübeye sahiptir ve dünyanın lider Yaylı Rondela ve Segman üreticisi konumundadır. Akar Rulman’ın niş çözüm ortaklarından olan bu firma, olağanüstü disiplinin yanı sıra, sürdürülebilirlik ve çevrecilik konularında da rulman sektörünün öncülerinden biri olmayı başarmıştır.

Akar Rulman’ın sunmakta olduğu hemen hemen her rulman çeşidine bir “tamamlayıcı” rol üstlenip beraber kullanılabilen bu yaylı rondela ve segmanlar, birçok endüstri alanında sıkça tercih edilmektedir. SMALLEY, karbon ve paslanmaz çelik olarak 10.000’den fazla çeşidi düzenli olarak stoklarında tutmayı başarır ve bu sayede tedarikte ciddi avantajlar sağlamaktadır. Bu ürünlerin yanı sıra, şimdiye dek SMALLEY markamızla birçok özel üretim (custom) siparişi de başarıyla tamamlamış bulunuyoruz. Ücretsiz numuneler, mühendislik desteği, hızlı prototip imkanı gibi avantajlarla; müşterilerimize en ideal çözümleri sağlıyoruz. 

Akar Rulman’ın SMALLEY markası altında sunduğu Yaylı Rondela ve Segmanlar; havacılık, savunma, medikal-dental, enerji sektörleri başta olmak üzere birçok faaliyet alanında kullanıcılarıyla buluşuyor.

Sorularınız için HEMEN İletişime geçin.

(0216) 527 44 34

Kataloglar

Ürünlerimizin, markalarımızın ve rulman çözümlerimizin detaylı kataloglarına katalog sayfamızdan erişebilirsiniz.