Slide
Anasayfa » Markalar » LINKBELT (REXNORD)

REXNORD | LINK-BELT

Endüstriyel sektörün devi REXNORD markalar grubu arasında Akar Rulman’ın ortağı Link-Belt yer alır. Link-Belt tarafından üretilen masuralı ve yataklı rulmanlar; Akar Rulman’ın tedarik tecrübesi ve optimazsyonu ile Türkiye’nin kritik uygulamalarında yerlerini alıyor.

Link-Belt’in Silindirik Masuralı Rulmanlarını, standart ölçülerin yanı sıra “custom” üretim imkanlarıyla müşterilerimize sunmaktayız. Üst düzey kalite materyaller ve gelişmiş tasarım geometrilerine sahip olan Link-Belt rulmanlar, en talep kâr uygulamalarda bile istikrarlı performans göstermeleri için üretilmektedir. İç bilezik-dış bilezik, kafesli-kapaklı gibi birçok farklı alternatifle uygulamanızın isteklerine uygun bir şekilde alternatifler üretmekteyiz. 

Link-Belt Küresel Masuralı Rulmanlar ve Yataklama Üniteleri ise, güvenilirlik ve dayanıklılık konusunda olağanüstü özelliklere sahiplerdir. Muazzam hizasızlık çözümleri, kusursuz keçe/kapak seçenekleri ve olağanüstü dayanım kabiliyeti, Link-Belt Küresel Masuralı Rulmanlarını bir adım öteye taşır. Bu rulmanlar iki parçalı dış bileziklere sahiplerdir ve bu sayede, dayanım ve hizasızlık gereksinimlerinde tüm beklentileri aşan bir performans sağlarlar. Hatta bu sayede, piyasada yaygın olarak kullanılan genel rulmanların iki katı kadar dinamik ve statik hizasızlık kabiliyeti sunarlar. Bahsi geçen her iki rulman çeşidinde de, yalnızca masuralı rulman değil; komple yataklama ünitesi halinde de tedarik edilmektedir.

Akar Rulman, yine Link-Belt markası altında standart bilyeli rulmanları da müşterileriyle buluşturmaktadır. Rexnord Link-Belt rulmanları, çeşitli şaft ölçüleri, montaj seçenekleri ve farklı tasarımlarla; bol alternatifli bir şekilde üretilmektedir. Maliyet azaltmak ve kalite yükseltmek için Link-Belt, sıkça tercih edilen bir markadır. Link-Belt’in 200 ve 300 seri rulmanlar, oluşabilecek her türlü talebi karşılayacak şekilde kapsamlıdır.

Sorularınız için HEMEN İletişime geçin.

(0216) 527 44 34

Kataloglar

Ürünlerimizin, markalarımızın ve rulman çözümlerimizin detaylı kataloglarına katalog sayfamızdan erişebilirsiniz.