Slide
Anasayfa » Faaliyet Alanları » Otomotiv Ve Otomotiv Yan Sanayi

Otomotiv Ve Otomotiv Yan Sanayi

Sektörde en tanınan Japon ve önemli Alman otomotiv üreticileri, markamız olan THK’nın direkt kullanıcılarıdır.

Benzer diğer bir ürün gamımız ise, distribütörü olduğumuz RBC (USA) ve UNIBAL (SWISS) markalarımızın ağır tip kara araçları, traktörler ve de ralli araçları için üretmekte olduğu bakım gerektirmeyen küresel rulmanlar, mafsal ve rotillerdir.

Bu iki markamız da yine dünya çapında ciddi otomotiv üreticileri tarafından tercih edilmektedir. Hatta çok uzun süredir birçok Formula 1 aracında da kullanılmaktadır. Ağır yük kapasiteleri ve şok yükleri absorve etme özellikleri ve de bakım gerektirmemeleri bu markalarımızın en çok tercih edilme sebeplerindendir.

Kamyon ve çekici üretimi alanında da bağlantı burçları, aşağı yukarı hareketli silindirler için pivot rulmanlar, süspansiyon silindir rulmanları ile öne çıkmaktadır.

Sektörel bir diğer ürünümüz ise Alman “Rheinmetall” Grup şirketlerinden olan “MS-Motor SERVICE”  tarafından üretilmekte olan “PERMAGLIDE” marka  piston kolları için yatak kovanları, burçlar, pullar ve plakalardır.

Bu ürünlerimiz Avrupa Birliği norm ve mevzuatlarına göre üretilmekte olup içerdiği gövde ve kaplama materyalleri emisyon oranlarına uygun olarak seçilmektedir.

Otomotiv ve de otomotiv yan sanayilerinde gerek hafif olmaları gerekse kaplamaları sebebi ile bakım gerektiren/gerektirmeyen tiplerinin olması ve aynı zamanda da çok ekonomik ürünler olmaları sebebi ile ciddi anlamda talep görmektedir.

Makaslı çalışma platformları, otomotiv lift sistemleri, cam silecekleri, tahrik dişlileri, hava valfleri, pedal sistemleri, koltuk mekanizmaları, amortisörler başlıca kullanım alanlarıdır.

Konusunda dünya lideri pozisyonunda olan Permaglide markamız ile tüm taleplerinize, kalite & fiyat dengesi esası ile cevap verebilmekteyiz.

 

Sorularınız için HEMEN İletişime geçin.

(0216) 527 44 34