Slide
Anasayfa » Markalar » NICE

NICE

RBC Fransa’nın bir alt markası olan NICE markasının temeli, 1902 yılında William Nice tarafından kurulan “sürtünme-karşıtı” rulman fabrikası ile atılmıştır. Zamanla uzmanlığını ve üretim kabiliyetlerini katlanarak arttıran bu firma, bugün yüksek hassasiyete sahip çeşitli inç ve metrik ölçülü bilyeli rulmanlar üretiyor.

Akar Rulman’ın geniş tedarikçi ağında kendine kalıcı yer edinen RBC – NICE işbirliği ile ülkemize en üst düzey kalitede bilyeli rulmanlar tedarik etmekteyiz. Kullanımı ve montajı oldukça kolay olan bu ürünler, orta seviye yüklerle 5000 rpm devre kadar kolaylıkla performans göstermektedir. Kafes seçeneklerinde standart ve paslanmaz çeliğin yanı sıra, poliyamit ve fiber gibi seçenekler sunulan bu marka, müşteri ihtiyaçlarının her halini karşılayabilmektedir. Bu markanın odak sektörleri Tarım, Gıda, Otomasyon gibi birbirinden kıymetli uygulamalardır.

Yaklaşık son 60 yıldır, NICE rulman nomenklatürleri (1621,1630,1635, 1641,1600, 500 Serileri vb.) kendine has bir ekosistem yaratmıştır. Yüksek kaliteli NICE marka rulmanların bu özgün isimlendirmesi, yurtdışında olduğu gibi ülkemizde de sıkça tercih edilmesinin doğal bir sonucudur.

Bugün, RBC Fransa’nın en yüksek hacimli ticari ortaklarından biri olarak Akar Rulman, NICE markasında da hiç olmadığı kadar avantajlı fırsatlar sunmaktadır. RBC’nin de ana sahneye taşıdığı NICE, artık hem fiyat, hem de uygun teslim süreleri bakımından Türkiye’deki kullanıcılarıyla buluşmaya hazır!

Sorularınız için HEMEN İletişime geçin.

(0216) 527 44 34

Kataloglar

Ürünlerimizin, markalarımızın ve rulman çözümlerimizin detaylı kataloglarına katalog sayfamızdan erişebilirsiniz.