Slide
Anasayfa » Markalar » SCREWTECH-WKT

SCREWTECH

Screwtech (WKT), Akar Rulman’ın Uzak Doğu’da yer alan özgün çözüm ortağıdır. Kendi iç piyasalarına yıllardır tedarikini sağladıkları Minyatür Bilye Videler, bu alanda uzmanlaşmalarına imkân tanımıştır. Bu sayede üretim hacimleri ve sektördeki uzmanlık ve tecrübesi, emsallerinin üstüne ulaşmıştır. Yüksek üretim kabiliyeti ve uygun fiyatlarına rağmen Avrupa menşei muadil ürünlerle aynı kaliteyi sağlayabilmesi, Akar Rulman için bir ortaklık fırsatı oluşturmuştur.

Bugün ülkemizin kıymetli kuruluşlarıyla beraber yürüttüğümüz projelerde, Screwtech markasına yer verilip birçok projede başarı sağlanmıştır. Akar Rulman – Screwtech işbirliği sayesinde; yalnızca standart ürünler değil, havacılık ve savunma sanayi gibi değerli kuruluşların özel isteklerine göre, özel tasarım ürünler de geliştirmektedir. Bu özel ilişki, Akar Rulman’ın Türkiye’deki tek yetkili distribütörü haline getirmiştir. 

Screwtech’in üretimini üstlendiği Minyatür Bilye Vidaların somun çapları 4mm’den başlarken, hatve ölçüsü 1mm’den başlamaktadır. Bu akıl kurcalayan ölçülerin yanı sıra, hatve hassasiyeti ±52µm/300mm gibi muazzam değerlere sahiptir.

Yalnızca üretim ve tedarik kanadında değil, tasarım ve ar-ge boyutunda da Akar Rulman ve müşterilerine destek olan Screwtech, eşsiz avantajlar sağlamaktadır. Büyük üreticilerle mümkün olmayan özel tasarımlar, özel kaplamalar (coating) ve özel ölçülerin her biri, sektörün butik uzmanı konumunda olan tedarik ortağımız sayesinde mümkün hale gelmektedir. 

Bizim mühendislik ve başarı tutkularımızı paylaşan tedarikçimiz Screwtech ile; ülkemizin kritik üretim serüvenlerinde yer almayı, daha çok projeyi başarıya ulaştırmayı sabırsızlıkla bekliyoruz!

Sorularınız için HEMEN İletişime geçin.

(0216) 527 44 34

Kataloglar

Ürünlerimizin, markalarımızın ve rulman çözümlerimizin detaylı kataloglarına katalog sayfamızdan erişebilirsiniz.