Slide
Anasayfa » Faaliyet Alanları » Savunma Sanayi

Savunma Sanayi

Akar Rulman son 15 yıldır savunma ve havacılık sanayi sektörlerinde faaliyet gösteren firmaların ana tedarikçisi konumundadır. Proje sahibi firmaların yanı sıra, alt yüklenici firmaların da seri üretim projelerinde kullandığı savunma ve havacılık sanayi rulmanları Akar Rulman tarafından tedarik edilmektedir.

Ülkemizde son yıllarda Savunma Sanayi alanında meydana gelen heyecan verici gelişmeler paralelinde Akar Rulman hizmet kalitesini arttırmak amacı ile Akar Savunma birimimiz faaliyete geçmiştir.

Savunma ve havacılık sanayi projelerinde söz konusu firmalar için tasarımdan seri üretim aşamasına kadar ki savunma sanayi rulman seçimi , hesaplama ve mühendislik , gibi alanlarda tam proje desteğine ek olarak sektörel rulman eğitim ve danışmanlık alanlarında da daha yakından ve hızlı destek vermek üzere taleplerinizi bekliyoruz. İhtiyaç duyulması ve taleplerinize istinaden Akar Rulman olarak profesyonel teknik ekibimiz ile birlikte firmanızı ziyaret edebilir, savunma sanayine yönelik ayrıcalıklı Akar Rulman Savunma çözümlerimizi sunabiliriz.

“Savunma sanayii ve havacılık sektörlerinde rulman seçimi / kullanımı hakkında bilgi almak ve her türlü soru ve talepleriniz için lütfen bizlerle iletişime geçiniz.”

 

Sorularınız için HEMEN İletişime geçin.

(0216) 527 44 34