Slide
Anasayfa » Markalar » ROLLWAY

ROLLWAY

Kısaca Regal olarak bilinen, endüstri devi Regal Beloit tarafından yakın zamanda satın alınan Rollway markası, çok köklü bir tarihe sahiptir. Esasen faaliyetleri 1908 senesine dayanan ROLLWAY, bugünkü adını 1923’te almıştır. 20.yy’ın başından itibaren kendini masuralı rulmanlar konusunda geliştiren bu firma 2000 yılına kadar ürün gamını olağanüstü bir boyutta geliştirmeyi başarmıştır. Bugün ROLLWAY, 7.000’den fazla küresel, silindirik, konik masuralı; thrust ve sabit bilyeli rulman çeşitleri sunmaktadır. ROLLWAY rulmanları, masuralı ve bilyeli olmak üzere hemen hemen tüm gruplarda, rulman sektöründe çok önemli bir yer tutmaktadır. Akar Rulman olarak birçok OEM ve son kullanıcıya, geniş bir (metrik ve inç ölçü) rulman yelpazesiyle çözümler sunmaktayız.

Üstün kaliteli ürünlerin yanı sıra ROLLWAY, müşterilerine ve çözüm ortaklarına teknik mühendislik desteği sunmaktadır. Merkezi Belçika olan bu firma, Akar Rulman’ın tedarik alanındaki uzmanlığı ile kullanıcılarına eşsiz avantajlar sağlamaktadır. Hızlı iletişim, en uygun tedarik koşulları ve geniş stok düzeyleri bu avantajların başında yer alır. 

Akar Rulman olarak; Sabit Bilyeli, Oynak Bilyeli, Açısal Temaslı, Eksenel, Silindirik Masuralı, Konik Masuralı ve Küresel Masuralı ROLLWAY rulmanların tamamını değerli müşterilerimize sunuyoruz. ROLLWAY ürünlerinde oldukça etkileyici bir stok düzeyine sahip olan Akar Rulman, teslim tarihleri olmadan direkt stoktan tedarik kabiliyetine sahiptir.

Sorularınız için HEMEN İletişime geçin.

(0216) 527 44 34

Kataloglar

Ürünlerimizin, markalarımızın ve rulman çözümlerimizin detaylı kataloglarına katalog sayfamızdan erişebilirsiniz.