Slide
Anasayfa » Markalar » KRW

KRW

Leipzig, Almanya merkezli tedarik ortağımız KRW firmasının temeli 1904 yılında atılmıştır. Bu firma, 100 yılı aşkın süredir İğne Masuralı Rulmanlar ve Döner Tabla Rulmanları konusunda uzmanlık edinmiştir. Geniş uluslararası müşteri portföyüne daha iyi hizmet sunabilmek için bu firma, 1993 yılında baştan aşağı bir dönüşüm gerçekleştirerek, bugün bildiğimiz KRW haline gelmiştir.

Akar Rulman’ın butik tedarik ortaklarından olan KRW, her yıl 900 çeşidi aşkın rulman üretmektedir. KRW’nun portföyünde standart rulmanlar 50mm ve 1,500mm aralığında mevcuttur. Fakat Akar Rulman – KRW ortaklığını başlatan konu, standart ölçü ve tasarımların yetersiz kaldığı senaryolarda, firmanın olağanüstü çözüm üretme kapasitesidir. KRW, büyük çaplı döner tabla ve iğne masuralı rulmanlarda; özgün, müşteriye özel üretim imkânları sağlamaktadır. Gereksinimlere göre başka rulman parçaları ve aksesuarları da üreten bu firma, müşterilerimiz için çok kapsamlı tedarik koşulları oluşturuyor.

Kalite, Ar-Ge ve üretimde esneklik, standart çözümlerin yetersiz kaldığı noktalarda KRW markasını, ideal üretim ortağı konumuna getirmektedir. Akar Rulman’ın uzman mühendis kadrosunun yanı sıra, KRW’nun uzmanları da rulman tasarımı ve uygulamaları konusunda üstün tecrübe ve know-how’a sahiplerdir. Bu sayede yalnızca özel ürünleri tedarik etmekle kalmayıp, müşterilerimize proje ve tasarım danışmanlığı sunma imkânını da elde ediyoruz. Firmanın butik ve orta boyutlu doğası sayesinde, hem tedarik süresi hem de müşteri/tedarikçi hizmeti açısından da çok ciddi avantajlar sağlamaktayız.

Sorularınız için HEMEN İletişime geçin.

(0216) 527 44 34

Kataloglar

Ürünlerimizin, markalarımızın ve rulman çözümlerimizin detaylı kataloglarına katalog sayfamızdan erişebilirsiniz.