ОБЛАСТИ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ
Slider
 

Наша компания является основным поставщиком подшипников для компаний, работающих в оборонной промышленности около 12 лет. Подшипники, используемые компаниями-подрядчиками в проектах массового производства

 Akar Savunma Ankara Ofisi’ne bekliyoruz.

İhtiyaç duyulması ve taleplerinize istinaden profesyonel teknik ekibimiz ile birlikte firmanızı ziyaret edebiliriz.

 

В свете ускорения в области гражданской авиации в последние годы в нашей стране Akar Rulman подписал дистрибьюторское соглашение в 2018 году с RBC-SARGENT AEROSPACE,                                                                                                                                                                   

      

 

Обрабатывающая промышленность металлов, которая поддерживает все отрасли и чьи требования к классу чувствительности растут с каждым днем, является областью, поддерживаемой ассортиментом нашей компании..

Alman menşeili GRW ve GMN marka standart çelik-seramik-paslanmaz çelik-SV30 üst düzey paslanmaz çelik gibi materyallerden üretilen, Vespel®, Torlon, PEEK, PTFE ve Meldin® gibi sentetik kafes materyallerine sahip, ABEC1-ABEC9 tolerans aralığında, yüksek devirli hassas fener mili  rulmanlarımız, İsviçre menşeili  SCHAUBLIN marka hassas takım tutucu ve penslerimiz, Japon menşeili THK marka taşlanmış veya hassas ovalanmış vidalı mil, lineer ray+araba, vidalı mil yataklama elemanları ,teleskopik ray, oluklu mil+somun, çapraz masuralı rulmanlarımız ve diğer lineer sistemlerimiz ile OEM ve MRO alımlarınıza yönelik tüm ihtiyaçları karşılayabilmekteyiz. Kullanım maksadınıza göre sıfırdan ürün tasarlayabilir veya standart ürünlerimizden ihtiyacınıza en uygun ürünleri sunabiliriz.

 

Подшипники, используемые в морских транспортных средствах, в сложных условиях окружающей среды, портовых операциях и на верфях, несомненно, должны обладать коррозионной стойкостью и высокой прочностью.

Ayrıca bu gibi zorlu ortam koşullarında çalışacak rulman konularında her türlü teknik destek, doğru ürün önerisi, yerinde muayene, firmamızdan alınabilecek hizmetler arasındadır.

 

У нас есть понимание обслуживания, которое может удовлетворить все отраслевые требования производства продуктов питания и технологий производства продуктов питания, которые чрезвычайно важны для жизни человека.

Distribütörü olduğumuz markalarımız ile gıda sektörüne uygun materyal, paslanmazlık, yağ, kaplama ve yüksek izolasyonlu kapak yapısı gibi birçok özelliği taşıyan özel rulmanları tedarik etmekteyiz.

Bu anlamda, gerekli hallerde bahsi geçen ürünlerimiz için gıda normlarına uygunluk sertifikası sunma yeteneğimiz de mevcuttur.

 
 

Наиболее признанные в отрасли японские и важные немецкие производители автомобилей являются прямыми пользователями нашего бренда THK.

Benzer diğer bir ürün gamımız ise, distribütörü olduğumuz RBC (USA) ve UNIBAL (SWISS) markalarımızın ağır tip kara araçları, traktörler ve de ralli araçları için üretmekte olduğu bakım gerektirmeyen küresel rulmanlar, mafsal ve rotillerdir.

Bu iki markamız da yine dünya çapında ciddi otomotiv üreticileri tarafından tercih edilmektedir. Hatta çok uzun süredir birçok Formula 1 aracında da kullanılmaktadır. Ağır yük kapasiteleri ve şok yükleri absorve etme özellikleri ve de bakım gerektirmemeleri bu markalarımızın en çok tercih edilme sebeplerindendir.

Kamyon ve çekici üretimi alanında da bağlantı burçları, aşağı yukarı hareketli silindirler için pivot rulmanlar, süspansiyon silindir rulmanları ile öne çıkmaktadır.

Sektörel bir diğer ürünümüz ise Alman “Rheinmetall” Grup şirketlerinden olan “MS-Motor SERVICE”  tarafından üretilmekte olan “PERMAGLIDE” marka  piston kolları için yatak kovanları, burçlar, pullar ve plakalardır.

Bu ürünlerimiz Avrupa Birliği norm ve mevzuatlarına göre üretilmekte olup içerdiği gövde ve kaplama materyalleri emisyon oranlarına uygun olarak seçilmektedir.

Otomotiv ve de otomotiv yan sanayilerinde gerek hafif olmaları gerekse kaplamaları sebebi ile bakım gerektiren/gerektirmeyen tiplerinin olması ve aynı zamanda da çok ekonomik ürünler olmaları sebebi ile ciddi anlamda talep görmektedir.

Makaslı çalışma platformları, otomotiv lift sistemleri, cam silecekleri, tahrik dişlileri, hava valfleri, pedal sistemleri, koltuk mekanizmaları, amortisörler başlıca kullanım alanlarıdır.

Konusunda dünya lideri pozisyonunda olan Permaglide markamız ile tüm taleplerinize, kalite & fiyat dengesi esası ile cevap verebilmekteyiz.

 

Мы являемся одним из наиболее важных поставщиков подшипников для многих отечественных и зарубежных компаний, расположенных в нашей стране в секторе бытовой техники, где требования к линейным системам и поворотным подшипникам очень высокими.

Özellikle sektör firmalarının üretim hatlarını oluşturan makinelerde globalde ortak ürün grubu haline gelmiş olan THK (JAPON) markamızdan ihtiyaç duyulan ürünler sektör firmaları için stoklarımızda yer almaktadır. Ayrıca sektör firmaların ihtiyaçlarını sürekli stoklarımızdan karşılamak üzere yıllık konsinye antlaşmalar yapılmakta, anlık talepler için de münferit ürün tedariği sağlanmaktadır.

 

Мы служим для текстильной промышленности, которая является одним из локомотивов нашей страны на протяжении многих лет, с нашими продуктами высшего сегмента, которые наилучшим образом удовлетворяют как технологии производства текстильного оборудования,

 

С середины 80-х годов компания Schaublin разработала подшипники скольжения с глобальным опытом проектирования и производства.
Благодаря своему 130-летнему опыту компания Schaublin появилась в качестве ПРЕОБРАЗОВАТЕЛЬНОГО РЕШЕНИЯ для поиска решений, требующих высокой производительности в вибрирующих средах,

 

Индустрия автоматизации получила импульс в нашей стране, особенно в начале 2000-х годов, и превратилась в серьезный потенциал на будущее.
Иногда это мечта, а иногда инновационная научно-исследовательская работа становится архитектором области автоматизации.

 

Машиностроительная промышленность является основным сектором, который производит инвестиционные товары в промышленных секторах и приобрела значение в нашей стране с начала 1970-х годов.

Metal işleme, cnc, ağaç işleme, metalurji, maden ve inşaat , medikal ve dental, gıda, tütün, tekstil, kağıt ve karton, teneke içecek, kaynak, boru büküm, tel çekme, ambalaj makina imalatları ana hizmet alanlarımızdır.

 

«Горнодобывающий» сектор, который занимает незаменимое место в человеческой и общественной жизни, является одним из наиболее влиятельных факторов в достижении уровня технологий и благосостояния развитых стран на протяжении всей истории.

Sektörün zorlu çalışma koşulları ve de bu şartlara rağmen uzun ömür ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına en doğru seçenekleri oluşturmaktayız.

Yüksek toleranslı, yüksek vibrasyona dayanıklı kırıcı rulmanları, konveyör rulmanları,  elektrik izolasyonlu motor rulmanları, büyük çaplı ve ağır yüke dayanıklı metrik ve inch seri rulmanlar, sektörel olarak kullanılan iş makina rulmanları, özel ve ağır yüke dayanıklı  bakım gerektirmeyen burçlar, ekstra sıyırıcılı yüksek izolasyon sağlayan lineer kızaklar, sıvı ve hava soğutmalı rulman yatakları sektöre sunabildiğimiz ürünlerden bazılarıdır.

 

Уже четверть века мы поставляем продукцию в сектор «Стоматология» и «Медицина» с прецизионными миниатюрными подшипниками GRW из Германии, дистрибьютором которых мы являемся.

 

Металлургическая промышленность, являющаяся одним из стратегических секторов, занимает для нашей страны очень важную позицию с точки зрения как качества, так и размеров производства.

 

Цементной промышленности в Турции с оборотом в размере около 4,5 млрд долларов, а экспорт в размере 1 млрд долларов, занимает важное место в экономике страны.