AKAR RULMAN OLARAK ;
Distribütörü olduğumuz bir çok global marka yanında ithalatını gerçekleştirdiğimiz diğer ürünlerimiz ile, Lineer Sistemler, Savunma ve Havacılık Rulmanları, Hassas Minyatür Rulmanlar, Endüstriyel Rulmanlar, Mafsallar, Dental ve Medikal Rulmanlar, Takım Tutucu ve Pensler, Fener Mili Rulmanları, Demir Çelik & Hadde Rulmanları, Paslanmaz Rulmanlar, ve daha bir çok ürün grubu ile hizmet vermekteyiz.

Donanımlı mühendis kadrosu ile satış ekibimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarının karşılanması için gerek direk satış gerekse de proje bazlı çalışmalarda sadece tedarikçi olarak değil, tasarımdan seri üretime kadar tüm aşamalarda danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Firmamız, ihtiyaç duyulduğu takdirde, temsilcisi olduğumuz yurt dışı firma mühendislerinin de katılacağı tanıtım ve eğitim toplantıları düzenleyerek müşteri ihtiyaçlarına en doğru çözümler üretmektedir.

Сферы деятельности

Мы поставляем и предоставляем услуги с лучшими каличествами брендами мира практически во всех секторах и в своей области.


                     

Часто задаваемые вопросы

Подшипник является жизненно важным и значительным элементом машины во всех машинах. Основная задача подшипника - передать максимальное движение с минимальным трением.

                     

Новости от нас

Мы информируем вас о текущих новостях о деятельности нашей компании и обо всех нововведениях в наших услугах.